sXe Injected 12.1 Fix 3 indir (son surum)

sxe 12.1 download , sxe injected son versionu indir sxe 12 indir
son surum sxe 12 indir , guncel sxe indir

Download / indirme linki => TıkLa.sXe 12.1
Yukarıdan sXe injected 12  son sürümü indir yazısına tıklıyoruz, Karşımıza reklam çıkıyor , 5 Saniye bekledikten sonra sağ üstte Reklamı geç butonuna tıklıyoruz.. Açılan sayfayı aşağı indiriyoruz sağ tarafta bulunan Free download butonuna tıklıyoruz ve ardından gelen saniyenin bitmesini bekliyoruz, Saniye bittikten sonra ,DOWNLOAD File butonuna tıklayarak dosyamızı indiriyoruz.
sXe Injected 12 Düzeltmeleri:
(+) ekleyin: Hile engellendi
(+) ekleyin: Yeni doğrulama
Ekle (+): Anti-NoFlash
(!) Düzeltme: Death (BSOD) Mavi Ekran hatası düzeltildi.

sXe 12 Notları:
  • Düzeltildi: Steam uyumluluğu (05/08/2011)
  • Düzeltildi: sis olayı
  • Düzeltildi: buglar giderildi (OpenGL and sürücüler genel hatalar)
  • Eklendi: Tracking özelliği
  • Eklendi: yeni hardware id doğrulamaları
Anti-SpeedHack Notu:
__sxei_antispeed 1 -> anti-speedhack modunu açar (default 1)
__sxei_antispeed 0 -> anti-speedhack modunu kapatır
Kick mesajını değiştirmek için, sxe.ini dosyasındaki “sxei_speed_detected” parametresini değiştiriniz. varsayılan değer “SPEEDHACK DETECTED!” dir.
NOT: Yeni versiyon sXe ile eski versiyon kullanan sunuculara giremezsiniz.

sXe Hakkında
sXe, günümüzde Counter-Strike sunucularında en çok kullanılan ve en sık güncellenen anti-hile programıdır. Kullanıcı/Server mantığı ile çalışan sXe, hile olarak tanımlanan, oyunda haksız rekabet durumu oluşturabilecek her hangi bir program ile oyuna girmenizi engeller. sXe ücretsiz dağıtılmakta ve CS 1.6, CS 1.5, CS:Condition Zero gibi Counter-Strike sürümlerinde kullanılmaktadır. Programcısı payas’dır.

Nasıl Kullanılır ?
sXe Injected kurulu bir server’da CS oynamak için öncelikle bu sayfanın yukarısında sxe download linklerini verdiğimiz yerlerden dosyayı indirin ve kurun. Oyunu açmadan önce sXe’yi çalıştırın (masaüstünüze bir kısayol oluşmuştur), ardından oyuna girin. Eğer server’ın istediği sürüm ile sizin sürümünüz aynı ise sorunsuz bir şekilde server’da oynayabilirsiniz.
UyumluluksXe programı Windows 2000, XP ve Vista işletim sistemleri ile uyumludur. Şimdilik 64b bitlik işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. sXe dışında başka bir anti-hile programı kullanırsanız, çakışma problemi ile karşılaşabilirsiniz.


SHARE

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments: